Showbiz

Luizi nuk është nga Shkodra? Ish-banori i BB zbulon të vërtetën e origjinës së tij

Shkruar nga Liberale
Luizi nuk është nga Shkodra? Ish-banori i BB zbulon të

Ish-konkurrent i Big Brother, Valer Kolnikaj i ftuar në “Se Luan Topi”, tha se u gëzua që Luizi ishte një lojtar i fortë me të njëjtën origjinë si ai, por sipas tij fituesi i BBV2 është nga Dukagjini, por e ka kompleks ta pranojë.

“Në fakt Luizi është nga Dukagjini por nuk e ka përmendur ndonjëherë, në veri të Dukagjinit. Do ishte gjë e bukur të thuhet nga ai.

Sepse unë jam shumë person që dua të përmendet, siç them jam malësor, që ka shumë artistë të tjerë apo personazhe që thonë jam nga Shkodra për t’u dukur më interesant apo nga një vend tjetër për ti dhënë vlerë vetes, por mendoj që thjesht është absurditet i kohëve të vjetra”, tha Valeri.

I vjen pak si turp po thua që të thotë jam nga Dukagjini?

“Mendoj që e ka si kompleks, gjë që nuk duhet ta ketë sepse është një krenari të jesh dhe nga Dukagjini”, tha ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH