Showbiz

Luizi mahnit të gjithë teksa këndon ‘live’ në Korçë

Shkruar nga Liberale
Luizi mahnit të gjithë teksa këndon ‘live’ në

Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli mbetet në qendër të vëmendjes. Këngëtari nga Shkodra tashmë po vazhdon të jetë i angazhuar edhe me projektet të tjera.

Krahas koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, Luizi aktualisht po bën xhirimet e një filmi përkrah aktores Olta Gixhari. Ndërsa xhirimet po bëhen në Korçë, nga atje Luizi ka publikuar edhe një video ku shihet teksa perfomon live. Ejlli ka mahnitur me zërin e tij unik, ndërsa këndonte mes një grupi vajzash dhe djemësh artistë, për të cilët edhe i quajti të talentuar.

“Shqipëria ka plot djem dhe vajza të talentuar. Faleminderit Korça”, ka shkruar Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH