Showbiz

Luizi e krahason Tean me Kim Jong-un: Nuk më pëlqen, është antipatike

Shkruar nga Liberale
Luizi e krahason Tean me Kim Jong-un: Nuk më pëlqen, është

Këngëtari Luiz Ejlli ka thënë se, Tea Trifoni është personi që ai nuk e pëlqen, pasi i duket antipatike.

"Jo këtu, në përgjithësi, në botë", e pyeti Kristi.

Ai tha se nëse do e vinte Tean përballë një lideri botëror, sërish do zgjidhte Tean.

"Po në botë o vëlla, lider, çfarëdo të futësh brenda, Tea Trifoni. Mes Kim Jong Un dhe Tea Trifonit…  Mes çdo njeriu në botë dhe Tea Trifonit, zgjedh Tea Trifonin. Se është o vëlla, antipatike", tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH