Showbiz

Luizi bisedon me Kiarën dhe Maestron: Olta është e mbaruar

Shkruar nga Liberale
Luizi bisedon me Kiarën dhe Maestron: Olta është e mbaruar

Në një bisedë për nominimet e kësaj jave si dhe kush do largohet banorët kanë filluar të tregojnë pritshmëritë e tyre për të eliminuarin e kësaj jave.

Në një bisedë mes Kiarës, Luizi dhe Maestros ata diskutuan për më të rrezikuarën e kësaj jave.

Gjatë bisedës Kiara u shpreh se kishte bërë mirë që i nominoi ku nga ana tjetër Luizi u shpreh se Olta ka mbaruar.

Sipas Maestros më e favorizuar për të dalë është Dea Mishel.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH