Showbiz

Luiz Ejlli tregon se cili është futbollisti i tij i preferuar i kombëtares shqiptare

Shkruar nga Liberale
Luiz Ejlli tregon se cili është futbollisti i tij i preferuar i

Mbrëmjen e së enjtes pritet të luhet ndeshja e shumëpritur nga të gjithë shqiptarët, Shqipëri – Çeki, në kuadër të kualifikimeve të EURO 2024.

E nuk ka munguar një postim nga ana e Luiz Ejllit për mbështetje ndaj skuadrës së futbollistëve të kombëtares shqiptare.

Këngëtari na ka treguar gjithashtu dhe se e ka një të preferuar dhe ai është Armando Broja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH