Showbiz

Luiz Ejlli këndon refrenin e këngës së tij më të re të titulluar “Kiara”

Shkruar nga Liberale
Luiz Ejlli këndon refrenin e këngës së tij më të

Luiz Ejlli po merret me përgatitjen e këngës së tij më të re dhe me sa është zbuluar kënga do të mbajë emrin e partneres së tij “Kiara”.

Kur ishte i ftuar në emisionin “Fiks-Fare” dy moderatorët inskenuan një skenë ku pretendonin që ata ai kishin marrë telefonin dhe kishin gjetur demon e kësaj kënge ishte ky informacioni që u përkthye në lajmin se Luizi Po përgatit këngën e tij të re.

Më pas vetë këngëtari shkodran e ka postuar edhe në llogarinë e tij në “Instagram” pikërisht refrenin e kësaj kënge.

Ku shihet se nuk është vetëm por në shoqërinë e Kiarës dhe disa fëmijëve që përflitet të jenë pjesë e videoklipit që dyshja po përgatisin për këngën.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH