Showbiz

"Lufta e Tretë Botërore tashmë ka filluar", parashikimet e frikshme të Nostradamusit modern

Shkruar nga Liberale
"Lufta e Tretë Botërore tashmë ka filluar",

Athos Salomé, i njohur si Nostradamusi i ditëve moderne ka parashikuar një luftë të afërt bërthamore. Salomé thotë se Lufta e Tretë Botërore tashmë ka filluar.

Nostradamusi modern ka lindur në Divinópolis në Brazil. Ai pohon se ai parashikoi katastrofën Covid19, vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II dhe madje edhe shifrat për Elon Musk.

The Economic Times, duke iu referuar Daily Star shkruan se, përpara se miliarderi Elon Musk të zbulonte robotët e tij "Optimus", Athos Salomé pohoi, se ai parashikoi që robotët t'i lënë njerëzit pa punë.

Parashikimet e 36-vjeçarit kanë të bëjnë me shqetësimin, se Lufta e Tretë Botërore tashmë ka filluar.

Në një kohë iluzionesh dixhitale, ai pohoi se kjo është bërë e vërtetë pushtimin e Ukrainës nga Rusia.

Athos i hodhi poshtë akuzat, se të gjitha këto që ai thoshte ishin një shaka.

Athos hodhi poshtë akuzat se nuk ishte gjë tjetër veçse një shaka, ai tha,

"Unë nuk e konsideroj veten një fallxhor”, ka thënë ai. /Përshtatur Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH