Kryesore

Lucas shënon 3 gola dhe çon në finale Tottenhamin

               Publikuar në : 22:24 - 08/05/19 R Liberale

Lucas Moura u shndërrua në hero për Tottenham Hotspurs duke shënuar 3 gola dhe duke e çuar ekipin anglez në finalen e Champions League.

Tottenham e pa veten në disavantazh 2-0 në pjesën e parë, por në pjesën e dytë përmbysi gjithçka me brazilianin Lucas, i cili shënoi 3 herë.

Goli i tretë dhe i kualifikimit u shënua në sekondat e fundit të minutës së pestë shtesë./ Gazeta Liberale

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *