Aktualitet

Linda Rama: Vëmendja të jetë te njerëzit, jo te unë

Shkruar nga Liberale
Linda Rama: Vëmendja të jetë te njerëzit, jo te unë

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama është parë, duke dalë nga Bashkia e Durrësit në orët e vona të kësaj të enjteje.

Si duket ajo ka qenë pjesë e qindra vullnetarëve të këtyre ditëve.

“Kam dëshirë që kamerat tuaja të jenë vetëm tek njerëzit sepse nuk e mendova që do të kishte një kamera dhe nuk e doja të kisha asnjë lloj protagonizmi por vetëm njerëzit janë ata që i dinë nevojat shumë mirë dhe janë gjykatësit më të mirë i të gjithë kontributeve që aktorë të ndryshëm të huaj e shqiptarë japin për të kaluar këtë moment shumë të vështirë”, ka thënë Rama. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH