1

Lily Collins, ylli i “Emili në Paris”, publikon fotot e para të dasmës

               Publikuar në : 17:43 - 08/09/21 liberale

Lily Collins i ka dhënë fund beqarisë. Ylli i “Emily in Paris”, 32-vjeç dhe i fejuari i saj, Charlie McDowell 38 kurorëzuan dashurinë e tyre në Dunton, Colorado.

“Nuk kam dashur kurrë të jem e dikujt sa dua të jem e jotja dhe tani ndodh që të bëhem gruaja jote. Në 4 shtator 2021 ne u bëmë përgjithmonë të njëri-tjetrit,”– shkruan Collins në Instagram

Po kaq ëmbël vazhdon deklaratën dhe bashkëshorti, i cili e quan Lily-n si njeriun më bujar, mirënjohëse dhe më të bukur që ka njohur ndonjëherë.

Collins dhe McDowell, djali i aktorëve Mary Steenburgen dhe Malcolm McDowell u lidhën në 2019, por vetëm gushtin e kaluar e konfirmuan zyrtarisht në Instagram, kur aktorja postoi disa foto të të dyve në Francë, teksa xhirohej “Emili në Paris”.

<
>
Lily Collins Charlie McDowell wedding https://app.asana.com/0/1135954362417873/1200936276677713/f https://app.asana.com/0/1135954362417873/1200926842952477/f Credit: @cedarandpines / “Cedar & Pines Photography” / cedarandpines.com
rs_1200x1200-210907131226-1200.lily-collins-wedding-instagram image lily-collins-wedding-dress-295124-1631044197984-image.700x0c MV5BYTFjZjQzZDgtOWEyNy00YmY1LTgyYjQtMTBlODUxZTBiZWRkXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_ Lily-Collins-Marries-Director-Charlie-McDowell

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back