Aktualitet

“Ligjet” miratojnë Komisionin Hetimor për shkarkimn e Metës

Shkruar nga Liberale
“Ligjet” miratojnë Komisionin Hetimor për shkarkimn e

Me 14 vota por dhe 1 kundër, Komisioni i Ligjeve i ka propozuar Kuvendit që të ngrihet një Komision Hetimor që do të hetojë shkeljet e Presidentit Ilir Meta.

“Ligjet” vlerësuan si të ligjshme kërkesën e 49 deputetëve që kërkojnë shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH