Kryesore

Letrat e Ramës, Duma: Po denigrohet situata

               Publikuar në : 22:28 - 23/05/19 R Liberale

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma deklaroi në emisionin Open se letrat e Edi Ramës janë një lëvizje e dëshpëruar, pasi një kryeministër nuk shkruan letra, por vepron. Sipas Dumës, Rama është i kapur në afera korruptive falë betejës së Partisë Demokratike dhe opozitës.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *