Showbiz

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë sërish bashkë, kapen 'mat' në shtëpinë e një miku

Shkruar nga Liberale
Disa muaj pas ndarjes së tyre, Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid u ribashkuan. Të dy janë parë duke u argëtuar së bashku dhe mediat e huaja duan t'i japin një shans të dytë lidhjes së tyre. Aktori dhe modelja kanë qenë në Milano për ditëlindjen e një miku të përbashkët. Një person që ishte në festë tha sipas 'Page Six' se ata nuk dukeshin më çift nga mënyra se si po e trajtonin njëri-tjetrin. Një burim tjetër pohoi se “DiCaprio dhe modelja u ulën së bashku në një lokal privat pranë njëri-tjetrit para vaktit. Ata po buzëqeshnin me njëri-tjetrin”. Pasi u ulën vetëm një orë në darkën e ditëlindjes, ata u larguan në drejtime të ndryshme. Marrëdhënia e tyre kishte shumë probleme. Një burim i brendshëm i modeles raportoi në dhjetor se DiCaprio dhe Hadid, teksa po shoqëroheshin në shtator gjatë Javës së Modës në Nju Jork, nuk donin të fillonin një lidhje. Burimi tha: “Prioriteti i Gigi-t është vajza e saj”. Modelja 27-vjeçare ka Kai-n 2-vjeçare me ish-partnerin dhe ish-këngëtarin e "One Direction", Zayn Malik. Një tjetër faktor që ua vështirësoi është se DiCaprio ka një orar mjaft intensiv udhëtimesh falë punës së tij. Aktori fitues i çmimit "Oscar" ishte së fundmi në Miami dhe tani ndodhet në Los Angeles. “Gigi nuk ka energji për të vrapuar pas DiCaprios. Rutina e tij është e tepërt për të”, shtoi personi i afërt me Hadid. Nga ana tjetër, motra e dashur e modeles, Bella, asnjëherë nuk e ka parë DiCaprion me një sy të mirë. Dy modelet janë shumë të afërta, me Bella Hadid që tenton ta “mbrojë” motrën e saj shpesh dhe publikisht. Në fund të fundit, ajo kishte bërë të njëjtën gjë kur u publikuan raportet e para për ndarjen e Gigi-t nga Zayn Malik. Një artikull i "Marca-s" spanjolle shkruante muaj më parë se Bella Hadid mendon se “motra e saj është shumë e mirë për të qenë me të”. Më konkretisht, ajo nuk ishte veçanërisht e lumtur për romancën e motrës së saj me aktorin hollivudian, pasi reputacioni që ai ka krijuar në lidhje me marrëdhëniet e tij nuk është më i miri. “Bella nuk është e kënaqur me këtë zhvillim. Ajo nuk e pranon këtë marrëdhënie. Ajo është i shqetësuar se Gigi do të përfundojë e lënduar dhe e turpëruar”, tha burimi. DiCaprio, 48 vjeç, u pa duke u larguar nga Bird Streets Club në West Hollywood pak kohë më vonë me vajzën e aktorit Lorenzo Lamas, Victoria. Sipas informacioneve të Daily Mail, një person nga ambienti i DiCaprios pretendon se ai nuk është çift me 23-vjeçaren. Megjithatë, fotot e tyre të përbashkëta lënë pak vend për dyshime./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH