Showbiz

Leo DiCaprio lë gjithçka pas dore për Gigi Hadid, por miqtë e marrin inat

Shkruar nga Liberale
Leo DiCaprio lë gjithçka pas dore për Gigi Hadid, por

Jeta e dashurisë së Leonardo DiCaprio po bën bujë, pasi miqtë e tij mendojnë se Gigi Hadid po i merr të gjithë kohën dhe e ndalon të shoqërohet me miqtë e tij.

Sipas një burimi të brendshëm, DiCaprio është shumë i zënë këto ditë.

“Ai është shumë më pak i disponueshëm për netët dhe takimet e pokerit, dhe miqtë po fajësojnë Gigi për monopolizimin e të gjithë kohës së tij. Zakonisht Leo në këtë periudhë merret me kroçerat verore duke mbledhur djemtë dhe vajza të veshura me bikini. Por ai e ka lënë të rrëshqasë edhe këtë dhe po flet për një pushim të vetëm me veten dhe Gigi”, tha burimi i brendshëm për RadarOnline.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH