Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Tiranë, ja epiqendra dhe magnituda

Shkruar nga Liberale

Lëkundje tërmeti në vendin tonë.

Tërmeti me magnitudë 3.9 ballë është regjistruar 10 km larg Elbasanit dhe 31 km larg Tiranës.

Lëkundjet janë ndjerë dhe në Maqedoninë e Veriut.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH