Aktualitet

Tjetër lëkundje tërmeti në Durrës, ja magnituda

Shkruar nga Liberale

IGJUM ka regjistruar një tjetër pas goditje tërmeti, pak minuta më parë.

Sipas të dhënave të publikuara në faqen zyrtare të IGJEUM, tërmeti ishte me magnitudë, 4 me epiqendër në Hamallaj, Durrës dhe thellësi 9 kilometër.

Deri tani goditja më e madhe e tërmetit mbetet ajo e orëve të para të mëngjesit me magnitudë 6.4. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH