Aktualitet

Lëkundje tërmeti godasin vendin

Shkruar nga Liberale
Lëkundje tërmeti godasin vendin

Tirana dhe Durrës janë goditur sërish nga lëkundje tërmeti.

Lëkundjet me magnitudë 4.7 të shkallës rihter  kanë qenë me epiqendër në Vorë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH