Aktualitet

Lëkundje të forta tërmeti në jug të vendit

Shkruar nga Liberale
Lëkundje të forta tërmeti në jug të vendit

Një tërmet i fortë është regjistruar para pak çastesh në jug të vendit.

Sikurse raportohet paraprakisht, tërmeti është ndjerë fuqishëm në Sarandë dhe Delvinë, shkruan A2.

Epiqendra e tërmetit ishte në veriperëndim të Greqisë, 13 km në veri të Filiates.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH