Showbiz

Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë

Shkruar nga Liberale
Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë

Reperi i njohur, Ledri Vula është bërë ditën e sotme baba për herë të parë. Burime pranë çiftit kanë bërë të ditur për "Gazeta Express", se partnerja e ledrit Sara Hoxha, ka lindur gjatë ditës së sotme.

Çifti janë bërë prindër të një vajze teksa emri i vogëlushës nuk është bërë i ditur akoma.

Ledri e as Sara ende nuk kanë bërë asgjë publike në rrjete sociale.

Kujtojmë që çifti gjatë kësaj periudhe po jeton në Gjermani.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH