Showbiz

Lana Del Rey i jep fund lidhjes me muzikantin, një vit pas fejesës

Shkruar nga Liberale
Lana Del Rey i jep fund lidhjes me muzikantin, një vit pas fejesës

Këngëtarja Lana Del Rey i ka dhënë fund lidhjes me Clayton Johnson, me të cilin u fejua dhjetorin e kaluar. Dyshja u lidhën në verën e vitit të kaluar, pasi u njohën në një aplikacion takimesh.

Këngëtarja u largua nga rrjetet sociale në shtator, duke thënë se donte të fokusohej në “objektiva të ndryshme”. Ndërsa Clayton fshiu një foto të tyre nga Instagrami i tij.

“Ajo është duke punuar për albumin e ri. Bllokimi pati vështirësitë e veta dhe fatkeqësisht ata kanë shkuar në rrugë të ndryshme,” -tha një burim.

Lana Del Rey filloi të takohej me Clayton pasi u nda nga polici Sean Larkin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH