Aktualitet

Lala: Po u hap Kutia e Pandorës, hetimet shkojnë te zyrtarët e lartë

Shkruar nga Liberale
Lala: Po u hap Kutia e Pandorës, hetimet shkojnë te zyrtarët e

E ftuar në emisionin “Real Story” në News 24, gazetarja Klodiana Lala u shpreh se lufta mes bandave në Shqipëri ndodh më shumë për shkak të pronave në bregdet e kryesisht në gjirin e Lalzit.

“Kjo nuk është një histori vetëm e bregdetit të Durrësit, por është historia e gjithë bregdetit të Shqipërisë. Nëse hetohet siç duhet, hapet “Kutia e Pandorës” dhe hetimet shkojnë deri në nivele të larta politike”, tha Lala. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH