Showbiz

Lajm i trishtë! Ndërron jetë në moshë të re ylli i ‘TikTok-ut’

Shkruar nga Liberale

Ylli i TikTok, Haley Odlozil, ka ndërruar jetë në moshën 30-vjeçare pas diagnozës me kancer.

Influencuesja ndau jetën e saj në platformë pasi u diagnostikua me kancer ovarian tetë vjet më parë.

Bashkëshorti i saj, i cili shfaqej shpesh në video, ndau lajmin tragjik dhe shkroi për dhimbjen që po përjetojnë si familje.

“Me trishtim të madh iu them që Haley ka ndërruar jetë”, tha ai të premten.

Tiktok Mom Haley Odlozil Sister's Name: How Her Sister Tribute? - Newsy Hunt

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH