Aktualitet

Laç/ Përplaset nga trajleri, ndërron jetë 55-vjeçari

               Publikuar në : 21:06 - 22/09/20 liberale

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti në afërsi të Laçit.

Sipas policisë në aksin rrugor Laç-Patok, mjeti me drejtuesin me inicialet A.Gj. është përplasur me mjetin me drejtues A.K.

Në aksident është përfshirë edhe një biçikletë me drejtues D.F. 55 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Goditja ka qenë fatale dhe si pasojë e përplasjes nga trajleri dhe plagëve të rënda 55-vjeçari humbi jetën në vend.

Drejtuesi i trajlerit është shoqëruar nga policia e Kurbinit.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back