Showbiz

“K**vë mu*i”, degjeneron debati, ish-e fejuara e Olsi Bylykut shpërthen ndaj ndjekëses, i publikon identitetin!

Shkruar nga Liberale

Mediat rozë i kanë kushtuar shumë vëmendje këngëtares Egli Tako si shkak i projekteve të saj, talentit por edhe nga jeta e saj privati pasi së fundmi ajo u përfol për ndarjen e saj nga aktori Olsi Bylyku.

Pas ndarjes, Egli është parë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku është hasu shpesh me komente negative dhe tejet ofenduese. Teksa së fundmi ajo ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj një të tillë.

Këngëtarja ka publikuar identitetin e një vajze e cila është ndjekëse e Eglit në rrjetin social “Instagram” ku nga mesazhet që vet ajo ka publikuar lexohet qartë gjuha aspak e përshtatshme dhe ofenduese e përdorur nga “fansja”.

“K*rvë m*ti”, e quan ndjekësja pa asnjë arsye. “Po ti për të bërë moral dole moj k**vë m*ti”- ishin disa nga mesazhet fyese.

“Nuk e di vajza, bashkëshortja apo nëna e kujt je, por po më dhimbsen kushdo që të ka në shtëpi. Ti dhe femra si ti jeni fatkeqësia e këtij populli. E mjerë ky vend për ato që do rriten dhe edukohen nga gra si ti. 0 (zero) tolerance për secili/en do prej jush që përdor gjuhë urrejtje në profilin tim që tani e tutje!”- ka shkruar këngëtarja në postimin e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH