Aktualitet

Kuvendi mblidhet në seancë plenare në 16 prill, zbulohet arsyeja

               Publikuar në : 14:36 - 09/04/20 liberale

Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet më 16 prill në një seancë plenare.

Mësohet se seanca do të mbahet në sallën e seancave plenare në orën 10:00.

Kuvendi do të mblidhet për të miratuar aktet normative të marra në këto ditë të vështira për vendin për shkak të koronavirusit, mes tyre dhe ndryshimet në Kodin Penal. /Gazeta Liberale

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back