Showbiz

“Kushërirat e mia…” Dea Mishel flet për kërcënimet e bëra ndaj familjes së saj

Shkruar nga Liberale
“Kushërirat e mia…” Dea Mishel flet për

Dea Mishel një nga 5 finalistët e BBV, e cila u përball me dinamikat e një loje të fortë për plot 133 ditë ka zbuluar së fundmi se familjarët dhe të afërmit e saj janë bullizuar dhe janë kërcënuar vazhdimisht në rrjet nga fansat e lojtarëve të tjerë, e kjo për shkak të ndryshimeve që ajo ka sjellë herë pas here në rrjedhën e lojës.

“Familjarët e mi kanë marrë kërcënime me vdekje”. Kështu u shpreh Dea Mishel teksa foli për rrugëtimin  e saj në një emision.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH