Showbiz

“Po më shkojnë djersë të ftohta”, Olti Curri gjatë emisionit fshin djersët me lekë

Shkruar nga Liberale
“Po më shkojnë djersë të ftohta”, Olti Curri

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, është folur për fobinë.

Olti Curri duke i patur dhe ai fobi gjarpërinjtë, nxori farcoletën për të fshirë djersët. Në ato momente ai kuptoi se gjatë emisionit ka fshirë djersët me lekët që kishte në xhep dhe jo me farcoletën që kishte tek xhepi tjetër duke shkaktuar të qeshura në studio.

“Unë kam që qëpare që po më kalojnë djersë të ftohta duke folur për temën dhe unë do shkoja tek kafja dhe kam disa Lekë këtu në xhep dhe xhepi tjetër ka farcoletën dhe unë kam një orë emision që fshihem me Lekë nga sikleti, ndërkohë që farcoletën e kam tek xhepi tjetër dhe po shikoja veten në televizor, thashë çfarë po bëj si në dasmë”, ka thënë Olti  Curri duke qeshur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH