Showbiz

Kush nga personazhet e njohur është arrogant dhe delirant, ja si përgjigjet gazetari

Shkruar nga Liberale
Kush nga personazhet e njohur është arrogant dhe delirant, ja si

Gazetari i njohur Flavio Qarri, në një intervistë televizive që ka dhënë së fundmi, ka bërë bujë me disa komente lidhur me personazhet publikë shqiptarë.

I pyetur se kush nga personazhet e njohur shqiptar është “arrogant/arrogante” dhe “delirant/delirante”, ai tha se më arrogantë ishte Tuna Sejdi, teksa cilësoi Bleona Qerretin si më deliranten, e po ashtu si të tillë cilësoi edhe gjithë artistët e kinemasë shqiptare.

Ndërkohë i pyetur për personazhin më pak të talentuar, ai përmendi Eglein Laknori duke shtuar më pas: “Vetëm ai mund të ma falë këtë”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH