Aktualitet

Kush janë djali dhe kushëriri i Saimir Taullaut

Shkruar nga Liberale
Kush janë djali dhe kushëriri i Saimir Taullaut

Klajdi e Sajmojen Taullau janë të shoqëruarit e sotëm në Policinë e Durrësit.

Sajmojen Taullau është djali i Saimir Taullaut, kurse Klajdi Taullau është kushëriri i tij  i parë.

Nuk dihen ende arsyet që kanë çuar në shoqërimin e tyre nga Policia e Durrësit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH