Aktualitet

Kush është zyrtari evropian që erdhi në samit me paterica

Shkruar nga Liberale

Kryeministri Edi Rama ka pritur liderët e Ballkanit dhe Bashkimit Europian, para se të zhvendoseshin në Kryeministri për nisjen e takimit.

Mes të ftuarve të pranishëm në samitin e Procesit të Berlinit ishte dhe një përfaqësues i vendeve të BE, i cili erdhi me paterica.

Problemi me këmbën e tij të djathtë nuk e ka penguar zyrtarin të marrë pjesë në samitin, që bashkon liderët e BE dhe të Ballkanit sot në Tiranë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH