Aktualitet

Kush është shefi i ri i komisariatit të Kukësit dhe zëvendësdrejtori

Shkruar nga Liberale
Kush është shefi i ri i komisariatit të Kukësit dhe

Lëvizje në policinë e Kukësit. Mësohet se është ndryshuar shefi i komisariatit dhe zv/drejtori.

Tashmë shef komisariati është emëruar Dritan Metaj, ndërsa më herët në këtë detyrë ishte Agron Kurti.

Ndërkohë, zëvendësdrejtor në Kukës është emëruar Hajri Kushe, ndërkohë që më herët ishte Shkelzen Rexhepi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH