Showbiz

Kush është konkurrenti i dytë që mbylli garën dhe doli nga “Big Brother VIP”

Shkruar nga Liberale
Kush është konkurrenti i dytë që mbylli garën dhe doli

Banori i dytë që largohet nga shtëpia e ‘Big Brother Vip’ ishte Arditi Çuni.

Publiku vendosi që mes 4 të nominuarve, shtëpinë ta linte Arditi si më pak i preferuari.

Ndërkohë, që televotimit i shpëtuan Semi, Kledi dhe Paloma. Arditi është banori i dytë që largohet nga shtëpia pas Elhaid Cufit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH