Aktualitet

Kush është efektivi i RENEA-s i arrestuar për 1 kg kokainë

               Publikuar në : 19:16 - 14/05/21 liberale

Zbulohet identiteti i efektivit të RENEA-s i arrestuar sot pas një operacioni antidroge në Tiranë.

Mësohet se efektivi i arrestuar është Xhulio Liçi, i cili kishte rolin e transportuesit.

Policia ka zhvilluar hetime prej disa javësh deri në operacionin e sotëm që çoi në sekuestrimin e 1 kg kokainë dhe arrestimin nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back