Aktualitet

Kush është e arrestuara, bashkëpunëtore në vrasjen e Hekruan Billës

Shkruar nga Liberale
Kush është e arrestuara, bashkëpunëtore në vrasjen e

Adjola Lakra është 26 vjeçarja e cila është arrestuar nga policia pasi dyshohet si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës disa javë më parë në kryeqytet.

Lajmi është bërë i ditur nga "News 24", ndërsa policia njoftoi më herët se“gjatë orëve të para të ditës së sotme është vënë në pranga një 26-vjeçare me inicialet A. L., e dyshuar si bashkëpunëtore në vrasjen e shtetasit H. B.

Kështu numri i të arrestuarve të dyshuar si autorë dhe bashkëpunëtorë në këtë vrasje ka shkuar në tre. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH