Showbiz

Kurorëzimi i Mbretit Charles, Harry filmohet i vetëm dhe i shkëputur nga familja mbretërore

Shkruar nga Liberale

Djali i monarkut britanik u filmua teksa ecte i vetëm në Abbey, ndërsa përballë ishte kushërira e tij, princesha Beatrix.

Princi Harry hyri në Westminster Abbey, me rroba civile, por i veshur me dekorimet e tij.

Harry do të ulet në vendet pas anëtarëve të familjes mbretërore dhe më pas do të largohet drejt Kalifornsë për ditëlindjen e djalit të tij Archie.

Harry nuk u shoqërua në ceremoni nga gruaja e tij, pas problemeve që kanë pasur me familjen mbretërore dhe pas dokumentarëve dhe librit 'bombë' të Princit, i cili ekspozonte skandalet e brendshme të Pallatit Buckingham.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH