Aktualitet

Kurorëzimi i Mbretit Charles/ Begaj: I nderuar të përfaqësoj Shqipërinë

Shkruar nga Liberale
Kurorëzimi i Mbretit Charles/ Begaj: I nderuar të përfaqësoj
Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj ka qenë i pranishëm sot në kurorëzimin e mbretit të ri të Britanisë, Charles III. Begaj për mes një postimi në llogarinë e tij në Twitter u shpreh se ndihet i nderuar që përfaqëson vendin tonë në kurorëzimin e mbretit Charles. “I nderuar të përfaqësojë Shqipërinë në Kurorëzimin historik të Mbretit Charles III dhe Mbretëreshës Camilla. Duke çmuar lidhjen tonë të fortë me Mbretërinë e Bashkuar, u dërgojmë urimet tona më të mira Madhërive”, shkruan Presidenti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH