Showbiz

'Kur pret të bëhet nënë?' Armina Mevlani e sqaron njëherë e mirë

Shkruar nga Liberale
'Kur pret të bëhet nënë?' Armina Mevlani e sqaron

Blogerja dhe moderatorja e njohur Armina Mevlani ka folur për mikrofonin e “Pushime on Top”, në lidhje me planet familjare dhe se kur pret të bëhet nënë.

Eni Shehu: Një fëmijë kur do e bësh?

Eni Shehu: Në plane të afërta?

Armina Mevlani: Kur të jetë, kur të ndodhi, thjesht presim. Ma bëjnë shumë këtë pyetje, unë po punoj, po shijoj marrëdhënien, kur të vijë fëmija do të jetë një lumturi ekstra.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH