Life Style

Kur ke një mike si Ori, Covid kalon më shpejt. Ja ç’bëri për Islin

               Publikuar në : 15:54 - 13/01/21 liberale

Moderatori Isli Islami zbuloi ditë më parë se është infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye ka munguar këto kohë në ekran. Në një lidhje live nga shtëpia e tij për emisionin “Wake Up” ai tregoi se ishte prekur nga koronavirusi bashkë me të ëmën.

Isli tregoi se simptomat e para të koronavirusit ishin humbja e shijes dhe mungesa e fuqisë, aq sa nuk mund të lëvizte nga njëra dhomë e shtëpisë në tjetrën. Gjatë intervistës moderatori i kërkoi kolegës së tij, Orit që t’i bënte një byrek me spinaq dhe t’ja çonte në shtëpi.

Ajo premtoi se do ja realizonte dëshirën, edhe pse nuk do e bënte vetë byrekun, por me ndihmën e të ëmës. Siç duket ajo e ka mbajtur fjalën dhe mbrëmjen e djeshme i ka çuar Islit në shtëpi byrekun me spinaq.

Isli ka ndarë një foto të byrekut me ndjekësit e tij në Instagram, ndërsa ka treguar se çdo premtim që jepet në “Wake Up” mbahet.

“Nuk e di si janë mësuar të tjerët por çfarë premtohet në ‘Wake Up’ mbahet! Të lumshin duart teta Shpresa”, ka shkruar Isli përkrah videos së byrekut.

<
>
Untitled-14-2 Untitled-15-1

 


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back