Showbiz

Kur gruaja të merr me zor në festa/ Videoja ku Jennifer Lopez kritikon Ben Affleck bëhet virale: Bëhu më miqësor

Shkruar nga Liberale
Kur gruaja të merr me zor në festa/ Videoja ku Jennifer Lopez kritikon
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, çifti më i dashur i Hollivudit, bënë edhe një herë botën të flasë për ta. Çifti mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy dhe kamerat ishin pranë tyre dhe fiksuan një moment të vështirë, që tregon shumë për çiftin. Tensioni mes tyre filloi kur Affleck u përkul dhe i pëshpëriti diçka në vesh Jlo. Më pas ajo duket e mërzitur dhe i drejtohet me një ton të ashpër. Më konkretisht, Lopez “urdhëroi” bashkëshortin e saj që të bënte më shumë përpjekje për t'u dukur mirë dhe i motivuar. "Ndalo", i thotë Lopez. “Bëhu më miqësor. Tregohu më shumë i motivuar". Affleck përgjigjet: "Ndoshta do ta bëj". Momenti i vështirë i çiftit është kapur nga kamerat, duke bërë xhiron e internetit dhe duke u bërë virale.   Shprehjet e fytyrave të tyre “ngrijnë” teksa kuptojnë se biseda e tyre është kapur nga kamera. Lopez u përpoq të shijonte momentin, megjithëse burri i saj kishte një shprehje boshe gjatë gjithë mbrëmjes. Në TikTok, ata që shikonin momentin ishin të shpejtë për të komentuar. "Jennifer Garner në shtëpi duke ngrënë kokoshka si... "Vajza, ky është problemi juaj tani," shkroi dikush në TikTok. “Producentët e Grammy-t janë kaq të pistë, por më pëlqen”, ka shkruar një tjetër. "Mërzia" e Ben Affleck. Ben Affleck ishte që në fillim të mbrëmjes një nga fytyrat me interes të madh dhe pa dashur u shndërrua në një nga fytyrat më të përfolura të mbrëmjes. Kamerat i janë “ngulur” vazhdimisht dhe kanë regjistruar një moment të tijin që u bë viral në rrjetet sociale. Ka mjaftuar një zmadhim i regjisorit për të kapur fytyrën e aktorit, i cili nuk është dukur shumë i lumtur për pjesëmarrjen në ceremoninë e ndarjes së çmimeve. Klipi ka bërë xhiron e internetit me përdoruesit që komentojnë, “sa i mërzitur duhet të ketë qenë ai”./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH