Showbiz

“Kur gjërave nuk ju hap dritaren, jeta të hap derën”, Olta Boka tregon historinë e njohjes me partnerin

Shkruar nga Liberale
“Kur gjërave nuk ju hap dritaren, jeta të hap derën”,

Këngëtarja Olta Boka ka ndarë me publikun detaje nga karriera dhe jeta e saj private.

Olta Boka ndër të tjera, tregoi zanafillën e lidhjes së saj.

“Jemi njohur në shkollë e kam shtyrë si gjë nuk doja për momentin të ndodhte por kur gjërave nuk ju hap dritaren, jeta të hap derën. Janë të shkruara në jetë sado mos mundohesh për diçka.Të dy kemi studiuar për juridik”, u shpreh Olta Boka e ftuar në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH