Showbiz

“Kur bëhesh nënë, mund të bësh gjithçka”, si arriti Rihanna t'ua fshihte të gjithëve shtatzëninë e dytë

Shkruar nga Liberale

Rihanna i befasoi këndshëm fansat e saj kur zbuloi gjatë performancës së saj në Super Bowl të dielën se është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Në fakt, këngëtarja e njohur bëri përpjekje të mëdha për të fshehur shtatzëninë e saj përpara shfaqjes.

34-vjeçarja, e cila solli në jetë fëmijën e saj të parë vetëm nëntë muaj më parë, tërboi rrjetet sociale kur u ngjit në skenë dhe fërkoi barkun e saj para një publiku prej miliona njerëzish.

TMZ raporton se askush, madje as 280 balerinët e yllit, nuk e kishin idenë se ajo ishte shtatzënë, pasi Rihanna e fshehu barkun e saj nën rroba të gjera gjatë provave.

Rihanna gjithashtu veshi veshje të gjera gjatë provave përfundimtare të shtunën dhe të dielën, duke mbajtur të fshehtë kostumin e saj të fundit deri në fillimin e shfaqjes.

Edhe pse ylli i mbajti të fshehta lajmet e shtatzënisë deri në zbulimin e saj në skenë, ajo kishte dhënë disa sugjerime përpara shfaqjes.

Duke folur për CBS Sports nëse do të kishte një të ftuar që do të performonte me të, këngëtarja tha: "Po mendoj të sjell dikë", por shtoi: "Nuk jam e sigurt, do të shohim".

Mund të bësh gjithçka kur të bëhesh nënë

Duke folur për mëmësinë në Apple Music, ajo tha: “Kur bëhesh nënë, ka diçka që ndodh dhe ndihesh sikur mund të përballesh me botën. Ju mund të bëni gjithçka. Super Bowl është një nga skenat më të mëdha në botë, aq sa e frikshme, sepse nuk kam dalë në skenë prej shtatë vitesh, ka diçka emocionuese në sfidën e gjithë kësaj. Dhe është e rëndësishme për mua ta bëj këtë këtë vit. Është e rëndësishme që djali im ta shohë këtë”.

Rihanna dhe reperi A$AP Rocky mirëpritën fëmijën e tyre të parë më 13 maj 2022. Të dy mbajnë një profil shumë të ulët në jetën e tyre personale dhe deri më tani askush nuk e ka zbuluar emrin e fëmijës së tyre.

Një përfaqësues i yllit konfirmoi lajmin për shtatzëninë e dytë menjëherë pas përfundimit të shfaqjes./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH