Aktualitet

Kukës/ Makina përplas fëmijën dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Shkruar nga Liberale
Kukës/ Makina përplas fëmijën dhe largohet nga vendi i

Një aksident ka ndodhur këtë paradite në Kukës. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë të mitur afër lagjes “Gostil”.

Menjëherë pas ngjarjes, shoferi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ndërkohë, i mituri është nisur me urgjencë drejt Tiranës, në gjendje të rëndë shëndetësore. / Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH