Horoskop

Kujdes! Ja cilat do të jenë ditët më të vështira për shenjat e zodiakut për muajin tetor

Shkruar nga Liberale
Kujdes! Ja cilat do të jenë ditët më të vështira

Jemi në ditët e para të muajit tetor dhe tashmë po ndjejmë stresin e asaj që do të na sjellë ky muaj.

Ndoshta kjo nuk ishte mënyra më e mira për t’ia nisur, por për disa prej nesh do të jetë më e vështirë se për të tjerë, pasi opozita e Hënës duket e madhe dhe premton një ndjenjë të përgjithshme armiqësie dhe agresioni. Lexoni në këtë artikull se cilat data janë të favorshme dhe cilat nuk janë sipas shenjës suaj së zodiakut:

12 tetor

Mashtrimet dhe iluzionet, peisazh i paqartë dhe jo i qartë i gjërave, xhelozi dhe fanatizëm, shfaqje e tepruar e emocioneve. Kryesisht preken Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit e dekadës së tretë.

20 tetor

Pasionet dhe dashuritë fatale, ndarjet, zhgënjimet e dashurisë dhe pastrimi. Kryesisht preken Dashi, Gaforrja, Peshorja dhe Bricjapi që kanë lindur në dekadën e tretë.

27 tetor

Tensione dhe konflikte, keqkomunikim dhe prirje për hakmarrje, mendime dhe komente negative, dyshime dhe mosbesim. Të prekur janë Dashi, Gaforrja, Peshorja dhe Bricjapi i javës së 3-të.

Poll
SHQIPENGLISH