Aktualitet

Kthehet buzëqeshja për fëmijët në Bucha dhe Borodyanka

Shkruar nga Liberale

Pas kaosit të bombardimeve dhe raketave ruse, fëmijët e mbetur në Bucha dhe Borodyanka duket se po shijojnë tashmë një “copëz” përditshmërie. Si dikur...

Pas tërheqjes së trupave ruse, zonat po i kthehen gradualisht jetës së mëparshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH