Aktualitet

Kryeministri Rama vizitë në Greqi javën e ardhshme

Shkruar nga Liberale
Kryeministri Rama vizitë në Greqi javën e ardhshme

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një vizitë në Greqi javën e ardhshme.

Lajmi është bërë i ditur nga televizionet informative. Mësohet se Rama do të jetë në Athinë në datat 15 dhe 16 shtator.

Kjo vizitë është në kuadër të punës si kryetar i Presidencës së OSBE-së. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH