Aktualitet

Kryemadhi: Uragani i fitores ka nisur, do të përmbysim Rilindjen

               Publikuar në : 13:56 - 10/04/21 liberale

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka publikuar pamjet e aktiviteteve politike, teksa shprehet se “Uragani i fitores ka nisur”.

Kryemadhi shprehet se  25 prilli po afrohet, teksa e cilëson si datën e referendumit.

“Uragani i fitores ka nisur dhe rritet më i madh çdo ditë që na afron me datën e referendumit të 25 prillit. Bashkë përmbysim Rilindjen dhe ndërtojmë Shqipërinë Tuaj!”, thekson Kryemadhi.

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back