Aktualitet

Kryemadhi thirrje gazetarëve: Çohuni protestoni bashkë me familjet!

Shkruar nga Liberale
Kryemadhi thirrje gazetarëve: Çohuni protestoni bashkë me

Deputetja e Partisë së Lirisë u bëri thirrje gazetarëve që të protestojnë.

Gjatë një deklarate për mediat, ajo u tha atyre që edhe ata duhet të dalin krahë qyetarëve.

"Edhe ju duhet të dilni me familjet tuaja sepse Edi Rama e trajton të gjithë shoqërinë me arrogancë. Ai thotë do jetosh sepse dua unë.", tha Kryemadhi.

Ajo tha se, impaktin më të madh në këtë protestë do ta japë Tirana dhe jo rrethet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH