1

Kryemadhi poston videon duke larë enët dhe duke bërë pompa

               Publikuar në : 19:12 - 24/03/20 liberale

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka postuar në instagram një video ku tregon se si po e kalon karantinën.

Kryemadhi ka pranuar sfidën që i ka bërë Daut Haradinaj dhe ka nominuar katër persona të tjerë. Të nominuarit e saj janë Olti Currin, Fiori Darsha, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Monika pasi përfundon larjen e enëve nis të bëjë pompa duke bërë 20 të tilla.

Kjo duket një mënyrë e mirë se si të menazhosh kohën brenda në shtëpi, tashmë që koronavirusi ka detyruar shqiptarët të izolohen në banesat e tyre.

<
>
1f388b40-94c5-45ff-a4cc-184120fcad54 2a4db513-f949-490f-b65d-cd6ba8c81a02 7bcfdff7-a68d-46d6-91b5-7e19fea61235 7c448600-116d-4c3e-9ce9-eea15030362a Screenshot_8-28

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back