Aktualitet

Kryemadhi: Policja nuk na gjobiti, zgjodhi të jetë me popullin

               Publikuar në : 14:35 - 05/11/20 liberale

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka postuar në faqen e saj zyrtare në “Facebook” një video nga incidenti me policinë sot gjatë një takimi në Durrës, teksa u gjobit për mosmbajtje të maskës.

Kryemadhi thotë se një prej punonjësve të policisë, nuk i është bindur urdhrit për të gjobitur përfaqësuesit e LSI-së.

“Sot në Durrës. Ende ka shpresë, shqiptarët kanë dinjitet. Frymëzues veprimi i kësaj police, heroina e vërtetë e ditës dhe shembull i forcës së gruas. Ajo zgjodhi të jetë me popullin, me nënat dhe baballarët që mbetën pa shtëpi.”, shkruan Kryemadhi.

Videon e gjeni KËTU

Tags:


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back