Aktualitet

Kriza politike/ Hajdari: Ka vetëm një zgjidhje

Shkruar nga Liberale
Kriza politike/ Hajdari: Ka vetëm një zgjidhje

Deputetja Rudina Hajdari në një postim në Twitter shkruan se zgjidhja e vetme për politikën është të zhbëhet brenda dhjetorit marrëveshja e vitit 2008.

"Zgjidhja është vetëm 1, brenda Dhjetorit të zhbëhet marrëveshja e 2008, të miratohen rek OSBE/ODHIR-it dhe vetëm më pas të kemi zgjedhje të parakohshme parlamentare e lokale dhe ta ndreqim këtë vend. Boll me kryetarë perandorakë që e kanë shkatërruar demokracinë në këtë vend", shkruan Hajdari. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH